Je libo stříbrné náušnice se swarovski kamínkem?

Pokud fandíte stříbru a máte tento materiál rádi alespoň z poloviny jako já, tak jsem našla docela super stránku, kde mají stříbrné náušnice pecky za luxusní ceny.

Web sleduji dlouho, mám od nich i velké množství  náušnic z oceli, ale stříbrné mají nově. Nevím jestli mají ceny zaváděcí, takže pokud Vám nevadí nakupovat šperky přes net, podívejte se tam. Ceny jsou luxusní, a doufám, že to tak i zůstane. Mají obrovský sortiment, jedinou vadu na kráse vidím v tom, že tam nenajdete fotky, jak šperk vypadá na uchu, či hrudi (pokud jde třeba o náhrdelník). Ale jde vidět, že na všem pořád pracují. Sleduji je často a neustále přibývají nové a nové věci. Nabízí i stříbné náušnice s kystalem Swarovski a ty se mi líbí moc. A cena kolem 199? Nevím teď přesně z hlavy a dle mého super. Jedny jsem si objednala, možná se Vám časem pochlubím, jak vypadají na oušku. Dodávají všechno rychle, takže dobré i jako dárek. Koukněte se koneckonců sami, za to přece holky nic nedáte.

Jinak tam najdete i ocelové náramky, náušnice, náhrdelníky postříbřené, ocelové, dokonce mají o kosmetické taštičky, piercing do pupíku …je tam toho fakt hafo. Moc ráda tam nakupuju.