Lucaffe expreso

Připravit dobré  expreso není jen tak. Kafaři vědí o čem je řeš. Je třeba mít znalosti a dovednosti. Není to jen o koupi kávy, ale je třeba ji vhodně pomlet, použít ideální množství a správně natlačit a získat tak ideální sílku kávy.

Připrava dobrého a silného expresa jde snáze, pokud máte systém jednorázové dávky mleté kávy, která je uzavřeno ve vakuovém sáčku z papíru.

Je to taková instatní káva, která je však z pravé kávy a jejiž chuť, kvalitu a sílu oceníte. V jedné dávce je ideální množství namleté kávy s potřebnou jemností. Pokud nemáte čas ani chuť se s kávou dělat, ideální volbou je Lucaffe.

Pripraviť skutočne dobré espreso je hotové umenie. Na jeho prípravu treba mnoho znalostí a skúseností. Nestačí kúpiť len drahú kávu, ale treba ju mať i namletú na vhodný stupeň jemnosti, použiť správne množstvo a poriadne ju natlačiť…

Lucaffe je firma, která působí v oblasti kávy a je schopna Vám v jedné dávce připravit kávu, jakou by jste si sami možná nezvládli udělat. Společnost byla založena v polovině devadesátých let panem Luca Venturelli, mladým obchodníkem z Brescie. Využil svůj talent a smysl pro kvalitní kávu. Za určitou dobu se roztrostla společnost natolik, že je jedním z předních výrobců kávy v Itálii. Vše vyrobena právě tam, proto počítejte s kvalitou, kterou každý „kafař“ ocení.