Dejte si kafe ve společnosti a ozdobte se krásným šperkem

Je to snad jedna z představ každé ženy. Dovolená, procházení se po městě s posezením v kavárně spolu s výborným kafem a nečím dobrým k zakousnutí! Sedíte tam a nasáváte okolní atmosféru cizí kultury. Ovšem proto, aby vše bylo dokonalé, nesmíte zapomenout na zásadní doplněk. Šperk!

Všimněte si v jakékoliv z cizích zemí, v tradičních kavárnách na náměstí sedí ženy, které jsou krásně oblečené s perfektně doladěným outfitem, kdy šperk a oblečení, jako by k sobě patřily.

Nezapomeňte proto vzít si s sebou pečlivě vybrané náušnice a stříbrný náramek na ruku (samozřejmě záleží na stylu). Pak se na Vás číšníci budou krásně usmívat a možná dostanete i drobnou pozornost!

Výsledek obrázku pro kafe

Expreso

Připravit dobré  expreso není jen tak. Kafaři vědí o čem je řeš. Je třeba mít znalosti a dovednosti. Není to jen o koupi kávy, ale je třeba ji vhodně pomlet, použít ideální množství a správně natlačit a získat tak ideální sílku kávy.

Připrava dobrého a silného expresa jde snáze, pokud máte systém jednorázové dávky mleté kávy, která je uzavřeno ve vakuovém sáčku z papíru.

Je to taková instatní káva, která je však z pravé kávy a jejiž chuť, kvalitu a sílu oceníte. V jedné dávce je ideální množství namleté kávy s potřebnou jemností. Pokud nemáte čas ani chuť se s kávou dělat, ideální volbou je kvalitní káva.

Pripraviť skutočne dobré espreso je hotové umenie. Na jeho prípravu treba mnoho znalostí a skúseností. Nestačí kúpiť len drahú kávu, ale treba ju mať i namletú na vhodný stupeň jemnosti, použiť správne množstvo a poriadne ju natlačiť…